O firmie

COLOREX LIFT – Polski producent i projektant własnej marki dźwigów.
Działamy w branży produkcji, montażu i serwisu dźwigów od 1990 roku. W tym czasie otworzyliśmy się na nowoczesne technologie, doprowadzając naszą firmę do miejsca, w którym możemy stawić czoła pod względem technologicznym, jakościowym i cenowym dużym i uznanym markom w branży dźwigowej.
Korzystając z najlepszych materiałów i podzespołów COLOREX LIFT postawił również na elastyczność w zakresie niestandardowych rozwiązań. Naszym głównym celem jest świadczenie wysokiej jakości usług, zarówno pod względem dostarczanych urządzeń, wykonawstwa, montażu i konserwacji, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjności naszych cen.

Urządzenia marki COLOREX LIFT to tworzone z pasją: dźwigi osobowe i towarowe, specjalistyczne dźwigi (szpitalne), dźwigi do przewozu samochodów, małe dźwigi towarowe oraz platformy schodowe i pionowe dla osób niepełnosprawnych. W dźwigach elektrycznych zastosowaliśmy najnowszej generacji bezreduktorowe napędy sterowane falownikiem, które zapewniają bardzo niskie zużycie energii elektrycznej oraz wysoką sprawność i wydajność urządzeń.

Niestandardowe rozwiązania mogą dotyczyć takich elementów jak: lokalizacja i rodzaj napędu (elektryczny lub hydrauliczny), kształt i wykończenie kabin oraz rodzaj szybu windowego. Zasięg działalności naszej firmy jest ogólnopolski, a oferta obejmuje również serwis gwarancyjny i konserwację. Wyszliśmy również poza granice Polski, gdzie zaufali nam inwestorzy ze Słowacji, Anglii oraz Niemiec.

Oprócz szerokiej gamy typowych wind osobowych, urządzenia COLOREX LIFT mogą również zostać indywidualnie zaprojektowane. Liczne realizacje dźwigów na indywidualne zamówienie dowodzą naszych dużych możliwości zarówno projektowych jak i produkcyjnych. Trzy podstawowe materiały czyli: stal nierdzewna, stal malowana proszkowo oraz szkło, mogą zostać uzupełnione lub zastąpione przez m.in. powłokę dekor, lustra, fornir, laminat, mosiądz czy nawet ręcznie malowane witraże co można zobaczyć w zakładce Realizacje.

mapka4

Referencje

 

Referencje Echo West Gate  Image 76 54 3 2 Referencje Wawel 1 Referncje RE-Bau Referencje Drewbau REAL- INVEST Image

 


 

 Artykuły

artykul1

 


loga1